ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ, ЯКІ НАРОДИЛИ ДВОХ ДОНЕЧОК У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ПОЛОГОВОМУ ВІДДІЛЕННІ КНП "ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"

Дата: 02.06.2022 08:27

1 червня перший заступник міського голови Ігор Процан та представники служби у справах дітей Жидачівської міської ради привітали матерів, які народили двох донечок у Міжнародний день захисту дітей у пологовому відділенні КНП "Жидачівська міська лікарня".

Представники громади від імені Жидачівського міського голови Володимира Левка привітали матерів із народженням діток, побажали їм міцного здоров'я та мирного неба над Україною й вручили подарунки від керівництва міської ради - набори найнеобхідніших для новонароджених речей. Наші дівчатка отримали в подарунок ще й чудовий український оберіг - свою першу вишиванку від волонтерської спільноти "Творімо добро". Тож нехай ростуть щасливими!