ЮНІ ТАЛАНТИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ФЕСТИВАЛІВ І КОНКУРСІВ

Дата: 01.06.2022 08:38

Сьогодні, у скрутний для дорослих та маленьких українців час, кожен шукає шляхи власної реалізації, натхнення. Радісною новиною для учнів цимбалістів Жидачівської мистецької школи стали довгоочікувані нагороди. Вихованці мистецької школи ще у мирний час взяли участь у конкурсах, але в силу обставин, лише зараз отримали свої відзнаки.

Тож вітаємо переможців конкурсів: дует цимбалісток Посацьку Кароліну і Салдан Дарину (викладач Венгльовська З.Р., концертмейстер Футрик З.В.) з перемогою у Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Soul of Muzic" м. Одеса та у Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі "Зіркова фієста" м. Львів - 1 місце та дует цимбалісток - Василів Софію і Салдан Дарину з перемогою у Четвертому  Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв "Битва жанрів" м. Київ - 1 місце.

Такі досягнення додають впевненості, завзяття та бажання розвиватися, досягати нових успіхів.

Мирного всім нам неба!