НА ЛІТНІЙ СЦЕНІ ЖИДАЧІВСЬКОГО МІСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ "УДЕЧ" З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАХІД "КОЖНА ДИТИНА МАЄ ЗНАЧЕННЯ"

Дата: 30.05.2022 09:11

1 червня, о 15 год.,  у м. Жидачеві, на літній сцені Жидачівського міського Будинку культури "Удеч", з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбудеться захід під назвою "Кожна дитина має значення". Мета заходу - подарувати дітям щастя та отримати взамін щирі посмішки, адже під час війни, коли усі маленькі ураїнці тривожно прислухаються до навколишніх звуків, боячись почути  сирену, хочемо відволікти їх та зробити все можливе, щоб наші діти зрозуміли, наскільки вони є важливі.

Особливим гостем дійства є наш краянин - Олег Серафин. На заході всі зможуть отримати не лише щирі, позитивні емоції , але й допомогти нашій армії, взявши участь у благодійному ярмарку.