ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 25.05.2022 14:01

25 травня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні розглянули питання про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва та вартості об'єктів будівництва доріг, про погодження детального плану території  на вул. Шашкевича у с. Вільхівці, про внесення змін до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік, про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту Жидачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Прийнято рішення про відзначення премією чемпіона світу серед юніорів 20 років 2022 року та його тренерів. Міський голова Володимир Левко повідомив учасників засідання про те, що 27 травня, о 12 год., у м. Жидачеві, в актовому залі школи №2, відбудеться вшанування чемпіона світу з важкої атлетики Богдана Гози та його тренерів Андрія та Володимира Гентошів і запровив усіх бажаючих взяти участь у цьому заході.