ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 18.05.2022 08:44

На виконання доручення керівництва Львівської облдержадміністрації та з метою вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку Львівщини, доводимо до відома юридичних осіб (усіх форм власності) та фізичних осіб-підприємців щодо важливості:

1. Активізації роботи з подачі облікових, фінансових, бухгалтерських, розрахункових, аудиторських звітів та будь-яких інших документів, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі.

2. Забезпечення подачі звітності, зазначеної в п.1, в строки, порядку та формі, що визначено та вимагається законодавством України, до відповідних територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Жидачівської міської ради