У ЖИДАЧІВСЬКІЙ ГРОМАДІ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ'Ї ВІДЗНАЧИЛИ БЛАГОДІЙНИМ ЗАХОДОМ "ЩАСЛИВА РОДИНА - БАГАТА УКРАЇНА"

Дата: 16.05.2022 13:44

Вчора, 15 травня, відзначали Міжнародний день сім'ї. Напередодні цього свята у Жидачівському міському Будинку культури "Удеч" організували благодійний захід "Щаслива родина - багата Україна". Дорослі і маленькі мешканці Жидачівської громади, а також наші співвітчизники, які знайшли свій прихисток у нашій громаді, перемістившись із зони бойових дій, зібралися великою дружною родиною, щоб разом відзначити свято. До організації благодійного заходу долучилася волонтерська спільнота громади, спілька учасників АТО, підприємці, навчальні заклади, Центр творчості для дітей та молоді м. Жидачів, служба у справах дітей, КУ "Центр надання соціальних послуг". В рамках проведення заходу відбувся благодійний ярмарок.

Жидачівський міський голова Володимир Левко звернувся до всіх родин громади із вітальним словом. Вітали учасників заходу і талановиті діти громади, мистецькі колективи. Було організовано цікавий конкурс "Гарна я матуся - за що не візьмуся". Гарячими оплесками глядачі вітали наймолодших учасників свята: малюків, які народилися у пологовому відділенні КУ "Жидачівська міська лікарня" після 24 лютого 2022 року. Всього за час війни у нашому пологовому відділенні народилося  19 немовлят. На згадку  про свято дітки отримали в подарунок свої перші вишиванки, пошиті і вишиті з любов'ю талановитими майстринями команди "Твори добро" та від Жидачівської міської ради невеликі набори нейнеобхідніших речей. А на завершення усі присутні та всі юні артисти виконали пісню "Ой у лузі червона калина".  За підсумками благодійного ярмарку зібрано більше 30 тисяч гривень на підтримку Збройних Сил України.