ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.05.2022 16:09

11 травня на засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради затверджено кошторисний розрахунок вартості об'єктів будівництва за робочим проєктом "Влаштування (поточний ремонт) надмогильних споруд на братській могилі жертв та воїнів, загиблих у Другій світовій війні 1939-1945 років на пл. Свободи в м. Жидачів Львівської обл.", затверджено план заходів щодо збалансування показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади і ліквідації дефіциту коштів у 2022 році. Внесено зміни до Програми покращення стану забезпечення охорони громадського порядку та профілактики злочинності на території Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік, затверджено інструкцію з діловодства у Жидачівській міській раді.

Прийнято також рішення про виділення та використання коштів з резервного фонду бюджету громади в умовах воєнного стану, про внесення змін до рішення міської ради "Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік", про погодження проведення видатків міським виробничим управлінням комунального господарства у  2022 році та розглянуто ряд інших питань.