НЕЙМОВІРНИЙ ВИСТУП ВАЖКОАТЛЕТА З ЖИДАЧЕВА БОГДАНА ГОЗИ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ - ТРИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ТА РЕКОРД СВІТУ

Дата: 10.05.2022 08:25

Неймовірний виступ важкоатлета з Жидачева Богдана Гози на чемпіонаті світу - три золоті медалі та рекорд світу!

Богдан не залишив суперникам жодного шансу на перемогу і з впевненістю виборов абсолютну перемогу на чемпіонаті світу серед юніорів - золото в ривку, золото в поштовху і золото в сумі двоборства! В другому підході у ривку Богдан встановив світовий рекорд, зафіксувавши штангу вагою 191 кг, але в третьому підході перевершив свій результат - 195 кг - саме такий тепер світовий рекорд серед юніорів у ваговій категорії до 109 кг!

В поштовху наш талановитий богатир зафіксував штангу вагою 215 кг і з сумою двоборства 410 кг став абсолютним чемпіоном світу серед юніорів у ваговій категорії до 109 кг!

Щиро вітаємо  Богдана Гозу, його тренерів Андрія та Володимира Гентоша, всю важкоатлетичну спільноту України з перемогою!. Так тримати! Слава Україні! Героям Слава!