ПІСЕННО-БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН "ЧУЄШ, МАМО"

Дата: 09.05.2022 15:45

8 травня  у Жидачівській громаді на базі НД с. Заболотівці, за участю кращих мистецьких колективів громади, відбувся пісенно-благодійний марафон присвячений Дню матері "Чуєш, мамо".

Захід розпочали спільним виконанням Гімну України, хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих захисників України. До вітального слова були запрошені: Жидачівський міський голова Володимир Левко, о. Тарас та місцевий староста Андрій Швед. Кращі мистецькі колективи громади представили змістовну й зворушливу концертну програму пісенно-благодійного марафону, який завершили спільним виконанням Духовного Гімну єднання всіх українців "Боже Великий, Єдиний...".

Організатори благодійного марафону дякують всім, хто долучився до збору коштів на підтримку Збройних Сил України.