ЗУСТРІЧ ІЗ МЕШКАНЦЯМИ С. ДЕМ'ЯНКА-ЛІСНА

Дата: 09.05.2022 10:03

6 травня Жидачівський міський голова Володимир Левко в ході робочої поїздки у с. Дем'янка-Лісна взяв участь у загальних зборах мешканців цього населеного пункту громади з обговорення земельних питань та інших важливих проблем розвитку села.

У зустрічі з мешканцями села також взяли участь: заступник міського голови Микола Хомин, заступник начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Жидачівської міської ради Богдан Романів та місцевий староста Іван Талама.

Спілкуючись із місцевими мешканцями, міський голова назвав важливим для себе добре знати про ситуацію в селі й розуміти, що треба робити, щоб вирішувались проблемні питання, які хвилюють людей.

Учасники зборів мали можливість висловити свої думмки, зауваження, внести пропозиції, отримати відповіді на запитання, які стосувалися земельних питань, стану доріг, транспортного зв'язку, медичного обслуговування  мешканців села, створення громадських пасовищ, соціального захисту учасників бойових дій, питань благоустрою, розвитку освіти у сільській місцевості.

Спілкування із мешканцями села допомогло знайти відповіді на багато запитань й шляхи вирішення найгостріших проблем, які хвилюють людей, тож учасники зборів висловились за те, щоб такі зустрічі проводити частіше.

Міський голова запевнив, що зауваження, пропозиції й думка мешканців села будуть враховані в процесі розв'язання назрілих проблем, які сьогодні постають й потребують вирішення.