ЗАВЕРШЕНО РЕКОНСТРУКЦІЮ НАДМОГИЛЬНИХ СПОРУД НА БРАТСЬКІЙ МОГИЛІ У М. ЖИДАЧЕВІ

Дата: 06.05.2022 10:54

Напередодні Дня пам'яті про Другу світову війну, який вшановують в Україні 8 травня, на виконання рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 11 квітня 2022 року "Про здійснення деяких заходів воєнного стану у сфері заміни надмогильних споруд на братських могилах у м. Жидачеві", завершено реконструкцію надмогильних споруд на братській могилі, де захоронено 99 жертв та воїнів, загиблих у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Цього року Україна вшановує пам'ять про Другу світову війну в умовах повномаштабної російської агресії. Загарбники посягнули на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування українців, намаючись зруйнувати міжнародну систему безпеки та загрожуючи миру в Європі та світі. В Українському інституті національної пам'яті зазначають, що у 2022 році гаслом вшанування Дня пам'яті стануть слова "Перемогли нацистів - переможемо й рашистів!"