ВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 05.05.2022 15:19

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Це - особливе свято, яке нагадує кожному з нас про рідну й найдорожчу людину.

Наші матері дарують нам любов і домашній затишок, турботу і підтримку, зігрівають теплом своїх сердець.  Материнська Молитва у сьогоднішній тривожний час оберігає й допомагає пройти важкі випробування.

Вітаю всіх наших матерів із святом! Бажаю, щоб Ваші надії виправдовувалися. Нехай чуйне материнське серце спокійно б'ється в такт з радістю, успіхом і гордістю за своїх дітей. Будьте здорові й щасливі! Бажаю добробуту та злагоди в родині й мирного неба над Україною!

Щирі слова вітань та підтримки матерям, які втратили своїх синів на війні за рідну землю й тим чиї сини зараз знаходяться у лавах Збройних Сил України і захищають нас. Нехай Бог оберігає наших матерів і дітей, мужніх Українських воїнів, додає всім нам сил і наснаги творити добро й жити з вірою в нашу Перемогу та щасливе майбутнє України!

З Днем матері!

Жидачівський міський голова                                                                 Володимир ЛЕВКО