ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ ГОЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СУМЩИНИ

Дата: 03.05.2022 08:50

Жидачівський міський голова Володимир Левко взяв участь у зустрічі з делегацією голів територіальних громад Сумщини, яка відбулася у м. Стрию за участі народного депутата України Андрія Кота, керівництва Стрийської РДА, Стрийської міської ради та голів територіальних громад Стрийського району.

Мета зустрічі - назватися громадами-побратимами, щоб допомагати та підтримувати регіони, які постраждали від війни. Сумчани назвали цю зустріч історичною, яка розвінчує ще один російський міф, що між сходом і заходом прірва. Ми єдині! Ми Українці! І в нас спільний ворог, який має згинути!

На завершення зустрічі делегатам провели екскурсію відновленим Підгорецьким палацом. Там гостям розповіли про гарну традицію цієї місцини - загадати бажання, взявшись за руки довкола 200-літнього унікального п'ятистовбурового платана. Бажання у всіх українців тепер одне на всіх.