БЛАЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КАРІТАС КРАМАТОРСЬК" ДОПОМАГАЄ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Дата: 02.05.2022 08:23

Благодійний фонд "Карітас Краматорськ" допомагає внутрішньо переміщеним особам на Львівщині.

З понеділка, 2 травня, за сприянням Жидачівської міської ради у м. Жидачеві в офісі "Карітасу Краматорськ", за адресою вул. Міцкевича,3, розпочинається видача гігієнічних наборів та медичних аптечок для дітей та дорослих, які є внутрішньо переміщеними особами та прибули з наступних областей: Київська область, Донецька область, місто Київ, Луганська область, Запорізька область, Миколаївська область, Херсонська область, Харківська область, Чернігівська область, Сумська область, Житомирська область, Волинська область. Видача допомоги здійснюватиметься лише за попереднім записом на основі документів: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини ( для отримання дитячих товарів).

Просимо всіх внутрішньо переміщених осіб, хто потребує допомоги, звертатися за тел: 066 49168 77

Допомога надається лише внутрішньо переміщеним особам (переселенцям).