СЕСІЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.04.2022 14:23

28 квітня відбулося пленарне засідання  18-ї сесії Жидачівської міської ради VIII-го скликання 2020-2025 рр.

Учасники засідання хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто віддав своє життя за Україну.

Депутати міської ради  заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету Жидачівської міської територіальної громади за І квартал 2022 року та внесли зміни до рішення міської ради "Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік", затвердили Програму економічного і соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік, Програму забезпечення пожежної безпеки території Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік, рішення виконавчого комітету, які було прийнято у міжсесійний період.

На сесійному засіданні також прийнято рішення "Про перейменування вулиць на території Жидачівської міської територіальної громади" та розглянуто земельні питання.