ЗРАЗКОВИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПАТРІОТИЧНО-ТВОРЧОМУ МАРАФОНІ "ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!"

Дата: 27.04.2022 14:28

Зразковий танцювальний колектив "Джерельце" (молодша група) взяв участь у Всеукраїнському  патріотично-творчому марафоні "Все буде Україна!", який проходив онлайн, й став переможцем.

Зараз у такий нелегкий час колектив старається підтримати Україну. Як приємно інколи згадати і заново пережити найчудовіші моменти життя, а потім з радісною посмішкою подивитися в майбутнє. Нехай збудуться всі мрії, здійсняться всі плани! Нехай життя буде сповнене щастя, добра і тепла! Надіємося, що вже скоро наші творчі колективи будуть брати участь у очних  фестивалях і конкурсах. Віримо у перемогу! Все буде Україна!