ЗРОБИТИ ВСЕ, ЩОБ ЛЮДИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ОБСТАВИНАХ, ВІДЧУЛИ, ЩО ВОНИ НЕ САМОТНІ

Дата: 20.04.2022 14:35

Вже понад місяць у м. Жидачеві працює  гуманітарний штаб, який було створено для допомоги внутрішньо переміщеним особам громади, також в нашому штабі допомогу отримують внутрішньо переміщені особи з інших громад і громадяни, які відносяться до вразливих категорій населення.

Завдяки кожному, хто зробив внесок в штаб, ми маємо можливість допомагати потребуючим. До створення штабу долучилися мешканці, приватні підприємці, волонтери, громадські та волонтерські організації України та з-за кордону.

Щодня понад 200 людей відвідують наш штаб, багато з них розчулені та приємно вражені організованою допомогою.

До Великодніх свят 452 внутрішньо переміщені родини та 107 родин, які відносяться до вразливих категорій населення та перебувають на обліку в службі у справах дітей та КУ "Центр надання соціальних послуг" Жидачівської міської ради, отримали продуктові набори.

У ці важливі дні для кожного християнина намагаємося зробити все, щоб люди, які опинилися в складних обставинах, відчули, що вони не самотні, щиро підтримуємо та будемо й надалі допомагати кожному, хто потребуватиме цього.

Разом та в єдності до ПЕРЕМОГИ!