НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 13.04.2022 12:13

12 квітня місцеві старости Жидачівської громади та представники структурних підрозділів Жидачівської міської ради взяли участь у навчаннях з питань цивільного захисту, які організовано у громадах району навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Львівської області з метою інформування щодо правил поведінки населення в умовах воєнного стану, загрозі або виникнення зараження території радіаційними, бойовими отруйними та хімічно небезпечними речовинами.

У проведенні консультаційно-роз'яснювальних занять взяли участь:  начальник відділу з питань цивільного захисту Стрийської РДА Андрій Мариняк та завідувач навчально-консультаційного пункту у м. Стрий навчально-методичного  центру ЦЗ та БЖД Львівської області Дмитро Наливайко.