ТРИВАЄ ВЕСНЯНА ТОЛОКА

Дата: 12.04.2022 16:35

У ці весняні дні  в населених пунктах громади організовують толоки з прибирання, озеленення та благоустрою.

Як повідомив місцевий староста Андрій Швед, у селах Бережницького старостинського округу вже три суботи поспіль проводиться вирубка чагарників та прибирання територій. У с. Бережниця провели прибирання Алеї Небесної Сотні. Навколо стадіону також посаджено 50 саджанців модрини, ялини та сосни. У с. Рогізно проведено прибирання та вирубку чагарників навколо озера, що  у центрі села. У Журавкові прибрано та видалено кущі вздовж дороги, що веде у село. На розчищених обочинах посаджено близько 40 саджанців модрини та сосни. Також минулої суботи у лісі між селами Бережниця та Рогізно було проведено посадку 3000 хвойних саджанців. В акції з озеленення брали учні Бережницької гімназії, учасники громадських формувань та мешканці сіл старостинського округу.