ОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ СПІЛКУВАВСЯ ІЗ КЕРІВНИКОМ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 12.04.2022 15:11

12 квітня Жидачівський міський голова Володимир Левко під час робочої поїздки населеними пунктами громади ознайомився із діяльністю ФГ "Цана Р. М.".

Очільник громади спілкувався із керівником фермерського господарства, яке було створено у перші роки Незалежності України. Площа сільгоспугідь тут близько 200 гектарів. Фермерське господарства займається вирощуванням ВРХ молочного напрямку. Дбають тут про поповнення  молочного стада, працюють над створенням належної кормової бази для тваринництва. Все це потребує щоденної наполегливої й цілеспрямованої праці.

Міський голова ознайомився із ходом проведення весняно-польових робіт, станом озимих культур, які вирощують у фермерському господарстві на площі більше 40 гектарів й планують посіяти ярі культури на площі більше 100 гектарів (ячмінь, овес, соя, кукурудза та інші культури).

Загалом на території Жидачівської громади працює більше 30 агропідприємств та фермерських господарств, які в сьогоднішніх умовах є важливою складовою продовольчої безпеки країни.