СОЮЗ УКРАЇНОК ЗАПРОШУЄ ГОСТЕЙ ЖИДАЧЕВА НА ПІЗНАВАЛЬНІ ЗУСТРІЧІ

Дата: 11.04.2022 13:45

Представниці Всеукраїнської громадської організації Союз Українок нашої громади розробили програму дій для внутрішньо переміщених осіб в м. Жидачеві. Вже завтра, 12 квітня, об 11 год.,  вони планують провести у читальному залі міської публічної бібілотеки просвітницький захід "Історична довідка про м. Жидачів".

14 квітня, о 14 год., для внутрішньо переміщених осіб організують екскурсію по пам'тних місцях древнього Жидачева (збір у читальному залі міської бібліотеки), 19 квітня. о 14 год.,  - екскурсію в музей м. Жидачів (збір у читальному залі бібліотеки).

Ще два пізнавіальні заходи представниці  Союзу Українок запланували провести 20 квітня. Цього дня об 11 годині в читальному залі міської бібліотеки о. Василь Юрів та Марія Турченяк розповідатимуть нашим співвітчизникам з різних регіонів України про Чудотворну ікону  Жидачівську Оранту, а майстриня писанкарства Галина Тимофтевич організує майстер-клас "Українська Писанка".