8-9 КВІТНЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШЕНО ДНЯМИ ЖАЛОБИ

Дата: 08.04.2022 10:40

8 квітня Жидачівський міський голова Володимир Левко, на знак вшанування пам'яті загиблому у російсько-українській війні, керуючись статею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підписав розпорядження №23-О "Про оголошення днів жалоби на території Жидачівської міської територіальної громади"

Розпорядженням міського голови оголошено на території Жидачівської міської територіальної громади 08-09 квітня 2022 року днями жалоби у зв'язку з полованням загиблого Барилюка Ореста Олексійовича, мешканця села Пчани.

На знак скорботи за померлим буде забезпечено приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на адміністративних будівлях Жидачівської міської ради, комунальних підприємств, закладів освіти і культури на території громади. Обмежено проведення розважально-концертних заходів на території громади.