ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ГРОМАДИ ДЛЯ ХАРКОВА

Дата: 04.04.2022 10:37

Від Жидачівської громади надійшла гуманітарна допомога для військового госпіталю у Харкові: медикаменти та продукти. Штаб з гуманітарних та соціальних питань Жидачівської громади, Спілка учасників АТО Жидачівщини, волонтерська спільнота громади разом організували наповнення мікроавтобуса гуманітарним вантажем для Харкова. Відправлення гуманітарної допомоги для військового госпіталю Харкова організував Юрій Костін, який сьогодні зареєстрований як переміщена особа у Жидачівській громаді, до нас він прибув із Харкова.

Через соціальні мережі медичний персонал госпіталю та наші воїни висловили слова вдячності представникам Жидачівської громади, всім небайдужим українцям та волонтерам із багатьох країн світу за підтримку. Разом ми переможемо!