МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПІДТРИМКИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 01.04.2022 10:40

Мешканці населених пунктів Жидачівської громади долучаються до волонтерської підтримки наших захисників. Вони готують різні "смаколики", роблять вареники, голубці, збирають кошти й закупляють медикаменти, засоби гігієни, крупи. Усе передають у спілку АТО Жидачівщини, звідки організовують відправлення нашим воїнам.

Мешканці сіл Вільховецького старостинського округу вже закрутили сотні, а деякі села більше тисячі банок тушкованого м'яса, які також передають нашим воїнам. Підтримку надають  і сім'ям, які змушені були залишити свої домівки та сім'ям захисників України. Від односельчан в с. Туради завезли цим сім'ям м'ясні тушковані консерви, одяг, засоби гігієни. Надано також підтримку дітям-сиротам, які прибули в с. Підгірці з окупованої території Харківщини (100 банок тушкованого м'яса, печиво). Завезли яблука у Жидачівський ліцей для дітей сімей переміщених із зони бойових дій. Виготовлення тушкованих м'ясних консервів організували для наших захисників й мешканці сіл Зарічанського старостинського округу.

Слід зазначити, що мешканці усіх старостинських округів Жидачівської громади долучаються до волонтерської підтримки наших захисників. Активну участь в організації цієї важливої справи беруть депутати Жидачівської міської ради та місцеві підприємці.

Дякуємо всім небайдужим мешканцям громади за об'єднання зусиль, за щоденну невтомну працю. Україна обов'язково переможе!