ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ІЗ ФРАНЦІЇ

Дата: 31.03.2022 15:02

Дені Пінар із французького містечка Сог, регіон Овернь-Рона-Альпи, департамент Верхня Лаура, організував збір гуманітарної допомоги для України в Франції, яка 30 березня надійшла до штабу з гуманітарних та соціальних питань Жидачівської громади.

Як повідомив журналіст радіо "Свобода" Андрій Гевко, для якого є рідним Ірпінь, а сьогодні проживає у Жидачівській громаді, до організації збору гуманітарної допомоги у Франції долучилися і його друзі та знайомі із Київщини, які сьогодні перебувають у цій країні.

Керівництво Жидачівської громади дякує всім, хто організував збір гуманітарної допомоги для України у Франції. Разом зможемо пройти всі сьогоднішні важкі випробування, відстояти рідну землю та здобути перемогу!