ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПІДПИСАВ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Дата: 31.03.2022 13:45

31 березня 2022 року Жидачівський міський голова Володимир Левко, відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану", враховуючи наказ начальника Львівської обласної військової адміністрації від 19.03.2022 року №27/22, керуючись статею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підписав розпорядження №16-АГ "Про здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану у сфері торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пива) на території Жидачівської МТГ".

Розпорядженням міського голови, пункт 1, встановлено:

"Заборонити з 01.04.2022 р. на період дії правового режиму воєнного стану суб'єктами господарювання усіх форм власності торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пива) на території Жидачівської міської територіальної громади з 20.00 до 10.00 години".

Розпорядженням міського голови визнано таким, що втратило чинність рішення ради оборони  Жидачівської міської територіальної громади від 01.03.2022 р. №6.

Відділенням поліції №1 Стрийського районного управління ГУ НП у Львівській області буде здійснюватися контроль за виконанням пункту 1 цього розпорядження на території Жидачівської МТГ.