ПОДБАТИ ПРО МАЙБУТНІЙ УРОЖАЙ

Дата: 30.03.2022 08:57

Аграрії Жидачівської громади почали посівну кампанію, яка має визначальне значення, оскільки на територіях, де тривають бойові дії, проведення сільськогосподарських робвт ускладнюється. Тож необхідно подбати про майбутній урожай й збільшити посівну площу сільськогосподарських культур. Йдеться про збільшення площі під зернові та зернобобові культури, картоплю, овочі та однорічні трави.

Відділом економічного розвитку та інвестицій Жидачівської міської ради здійснюється моніторинг посівної кампанії, потреб у забезпеченні аграріїв дизпаливом, насінням, добривами, проводяться консультації з питань, які є важливими для агровиробників, створено Вайбер групу "Фермерство громади".

Аграрії громади проводять сівбу ярих зернових, підживлення озимих зернових та технічних культур, які вирощують на площі понад 2,7 тис. гектарів. Заплановано також посіяти кукурудзу на площі 875 гектарів, 110 гектарів соняшнику, 347 гектарів сої.