Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА про результати громадського обговорення Проекту детального плану території для обслуговування та реконструкції нежитлової будівлі на вул. Вокзальна, 3 в м. Жидачев

Дата: 29.03.2022 15:24
Кількість переглядів: 239

ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

Володимиру ЛЕВКУ

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

Проекту детального плану території  для обслуговування та реконструкції нежитлової будівлі на вул. Вокзальна, 3 в м. Жидачеві, Стрийського району Львівської області  (надалі - містобудівна документація  або ДПТ)

 Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського розпорядження міського голови від 17.01.2022 р. № 2-АГ) «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2022 році» доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення та консультацій до детального плану території  для обслуговування та реконструкції нежитлової будівлі на вул. Вокзальна, 3 в м. Жидачеві, Стрийського району Львівської області.

Ділянка, яка розглядається даним детальним планом території, розташована в східній частині м.Жидачева на вул.Вокзальна,3. Проєктом охоплено територію площею 1,3240 га. Згідно генерального плану  територія опрацювання передбачена під розміщення складів, баз, транспортних та будівельних організацій. На земельній ділянці площею 0,8875 га розташована нежитлова будівля складу. Відповідно до витягу з Державного реєстру правочинів (№11598778 від 20.07.2012р.) відчужено частину приміщень будівлі (5/100 ідеальних часток, згідно технічного паспорту, це приміщення №14,16,16,17,18). Для обслуговування та реконструкції частини складу пропонується відвести земельну ділянку площею 0,2559 га під розміщення адмінпобутових приміщень, а також під будівництво гуртівні з реалізації непродовольчих товарів.

    Проєкт ДПТ розроблений на виконання рішення Жидачівської міської ради від 14.12.2021р. № 1164 "Про надання дозволу на розроблення детального плану територiї у м.Жидачеві на вул.Вокзальна,3"

            Замовник ДПТ: виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник ДПТ: фізична особа – підприємець Спас В.Д.

Повідомлення про оприлюднення і початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації: для обслуговування та реконструкції нежитлової будівлі на вул. Вокзальна, 3 в м. Жидачеві, Стрийського району Львівської області та розділу «Охорона навколишнього середовища», що є одночасно Звітом про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) розміщене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 24.02.2022 р та в часописі «Новий час» № 7 від 24.02.2022 р в газеті «Громада» № 7 (3140) від 24.02.2022 р (копії підтверджуючих документів щодо оприлюднення додаються).

 Розроблений проект містобудівної документації згідно Закону України  «Про стратегічну екологічну оцінку» є проєктом документу державного планування місцевого рівня. ДПТ з розділом «Охорона навколишнього середовища», який є одночасно Звітом про стратегічну екологічну оцінку в електронному вигляді, копії оголошень в засобах масової інформації та повідомлення про оприлюднення цих документів надіслані в департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА та департамент охорони здоров’я  ( листи Жидачівської ради від 23.02.2022 за вих..№ 437 та № 438) .

Станом на 25.03.2022р. включно ( закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ) пропозиції та зауваження від громадськості до проекту ДПТ та СЕО у Жидачівську міську раду не надходили, а також не надходили результати щодо розгляду ДПТ з департаментів екології та природніх ресурсів, охорони здоров’я Львівської ОДА.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості та органів виконавчої влади у сфері охорони здоров’я, екології та природніх ресурсів протягом зазначеного терміну пропоную розглянути проєкт  детального плану території  для обслуговування та реконструкції нежитлової будівлі на вул. Вокзальна, 3 в м. Жидачеві, Стрийського району Львівської області на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після погодження подати на затвердження  Жидачівській міській раді.

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

містобудування, архітектури та земельних відносин

                                                                                                                                      Л.В.Людкевич

 

28 березня 2022 року

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень