Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА про результати громадського обговорення детального плану території для обслуговування та реконструкції гаража №35 по вул. Грушевського, 33а в місті Жидачів

Дата: 29.03.2022 15:23
Кількість переглядів: 251

        ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

Володимиру ЛЕВКУ

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

детального плану території для обслуговування та реконструкції гаража №35 по вул. Грушевського, 33а в місті Жидачів Стрийського району Львівської області (надалі - містобудівна документація  або ДПТ)

 

Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського розпорядження міського голови від 17.01.2022 р. № 2-АГ) «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2022 році» доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення та консультацій до детального плану території для обслуговування та реконструкції гаража №35 по вул. Грушевського, 33а в місті Жидачів Стрийського району Львівської області.

Проєктом містобудівної документації дано оцінку існуючій ситуації: в межах проектованої території, передбачена ділянка для обслуговування індивідуального гаража. Категорія землі – «Землі житлової та громадської забудови»: землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва). Цільове призначення – 02.05 «Для будівництва індивідуальних гаражів». Площа ділянки – 0.00254 га.

Детальним планом передбачається провести планування території земельної ділянки для визначення та уточнення основних техніко-економічних показників - розміщення індивідуального гаража. Функціональне призначення ділянки – обслуговування даного об»єкту.

Планувальна структура території вже сформована на основі розташування існуючих боксових гаражів, існуючих вулиць та проїздів. Нова забудова не передбачається.

                Проєкт ДПТ розроблений на виконання рішення Жидачівської міської ради від 14.12.2021 р. № 1166 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м.Жидачеві на вул.Грушевського, 33а»

            Замовник ДПТ: виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник ДПТ: ПП «Землевпорядна агенція «Експерт».

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації було оприлюднене ні офіційному сайті Жидачівської міської ради 24.02.2022 р. та друкованих засобах масової інформації: в часописі «Новий час», 24.02.2022р. № 7 (копії підтверджуючих документів щодо оприлюднення додаються).

Станом на 25 березня 2022р. включно (закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ) пропозиції та зауваження до проекту ДПТ у Жидачівську міську раду не надходили.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості протягом зазначеного терміну пропоную розглянути проєкт детального плану території для обслуговування та реконструкції гаража №35 по вул. Грушевського, 33а в місті Жидачів Стрийського району Львівської області на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після погодження подати на затвердження Жидачівській міській раді.

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

містобудування, архітектури та земельних відносин

                                                                                                                                      Л.В.Людкевич

 

28 березня 2022 року

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень