ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ВАГОМУ ВОЛОНТЕРСЬКУ ПІДТРИМКУ З ІТАЛІЇ

Дата: 29.03.2022 08:23

Жидачівська громада отримала вагому волонтерську підтримку з Італії: два автомобілі швидкої медичної допомоги, які ще й було наповнено продуктами, одягом, засобами гігієни та іншими найнеобхіднішими речами.

Кошти на придбання двох автомобілів швидкої медичної допомоги зібрали італійці та наші краяни, вихідці із населених пунктів Жидачівської громади, які працюють в Італії. Спільно також італійці та наші співвітчизники долучилися до наповнення карет швидкої медичної допомоги гуманітарним вантажем для України.

Керівництво Жидачівської міської територіальної громади дякує нашим італійським друзям та небайдужим українцям за такий щедрий полдарунок. Ми вдячні за розуміння і підтримку у цей непростий для нашої країни час. Ваша підтримка додає всім нам впевненості, що разом ми зможемо відстояти рідну землю й здобути перемогу.