НЕБАЙДУЖИМИ МЕШКАНЦЯМИ МІСТА ОРГАНІЗОВАНО "ШВЕЙНИЙ ЦЕХ" З ПОШИТТЯ ВІЙСЬКОВОЇ АМУНІЦІЇ

Дата: 21.03.2022 10:15

Небайдужі мешканці Жидачівської громади з перших днів повномаштабної російського агресії організували в Жидачеві цілий "швейний цех" з пошиття військової амуніції для наших захисників, зокрема, наколінників, трикотажних балаклав, багатофункціональних розвантажувальних жилетів для комфортного носіння зброї, магазинів до неї, гранат та іншого спорядження.
     Як розповідає пані Марта, одна з ініціаторів такої ідеї, на волонтерській основі у них працює 25-30 швей. Це мешканці нашої громади та внутрішньо переміщені особи із зони бойових дій, зокрема, із Харкова, з Київщини та Криму, які наполегливою спільною працею роблять все для того, щоб підтримати Збройні Сили України та наблизити нашу перемогу.
     Знайшлися й добровольці з числа переміщених осіб, які організували постачання вже готової військової амуніції нашим захисникам. Щоденно також вишукуються можливості для забезпечення тканиною та швейною фурнітурою, яку також отримують за сприяння волонтерських спільнот із сусідніх європейських країн.