ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ЩОДО ДІЙ У ВОЄННИЙ ЧАС

Дата: 02.03.2022 14:41

ПАМ'ЯТКА

ДЛЯ  ЖИТЕЛІВ  ГРОМАДИ ЩОДО ДІЙ У ВОЄННИЙ ЧАС

• Дізнайтеся, де знаходяться найближчі до вас укриття або обладнайте під укриття підвальне приміщення у вашому будинку.
  • Забезпечте укриття питною та технічною водою, аптечкою, незначним запасом продуктів (печиво, енергетичні батончики типу "Снікерс", сухофрукти, тощо).
  • Постійно тримайте включеними радіоприймачі, телевізори, через які зможете послухати повідомлення цивільного захисту (телеканали «1 Західний», «UA:Львів», Жидачів-ФМ (99,9, тощо). Також інформація оприлюднюється на каналі «Оповіщення ЦЗ» у месенджері Telegramhttps://t.me/dczloda та на телеграм-каналах Жидачів-ФМ, "Жидачівська громада" https://t.me/zhydachivska_hromada,
  • Почувши сигнал тривоги (сирена, церковні дзвони), негайно переходьте до укриття. Поребувайте в укритті, поки не отримаєте сигналу про відбій тривоги.
  • Перед виходом з будинку перекрийте газ, електрику та воду, зачиніть вікна, візьміть з собою найнеобхідніші речі, зокрема документи, гроші та ліки, які ви вживаєте постійно.

******************

• Пам'ятайте  про дію воєнного стану на всій території України та комендантської години. Під час комендантської години заборонено пересуватися по місту та селах  без спеціальної посвідки, яка видається Жидачівською міською радою.
  • В умовах військового стану Ви зобов’язані  завжди мати при собі документ, який засвідчує особу та пред'являти його на вимогу компетентних органів.
  • Прохання не ходити в балаклавах. В балаклавах на даний час мають право перебувати тільки ті особи, які несуть варту на блокпостах.
  • Також прохання не носити різні стрічки поверх верхнього одягу. Розпізнавальні стрічки носять тільки військові та територіальна оборона.
  • Забороняється вдягати комуфляжну форму і ходити в ній по вулицях.
  • Якщо Ви потрапили в район обстрілу, сховайтеся у найближчому сховищі або укритті та не виходьте з нього ще деякий час після закінчення обстрілу. Якщо сховищ поблизу немає, використовуйте нерівності рельєфу – канави, окопи, вирви від вибухів тощо. У жодному разі не слід наближатися до вікон, якщо почуєте постріли, чи побачите невідомих озброєних осіб. Також у жодному разі не слід торкатися вибухонебезпечних предметів або просто підозрілих предметів, намагатися розібрати їх чи перенести їх в інше місце – натомість негайно повідомте про них органам ДСНС та МВС за телефонами 101 та 102.
  • Телефон гарячої лінії Жидачівської міської ради: +38 098 09 45 562,

приймальня міського голови 31-151.

Пам'ятайте! Навчальних тривог у нас зараз немає! Всі тривоги – бойові!

Бережіть себе і своїх рідних!

Вірте у наші Збройні Сили!

ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!