ЗАСІДАННЯ РАДИ ОБОРОНИ

Дата: 01.03.2022 18:03

Відбулося засідання Ради оборони Жидачівської міської територіальної громади, під головуванням Володимира Левка.

Серед прийнятих рішень – повна заборона роздрібного та гуртового продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива всіма суб’єктами господарської діяльності з 2 березня 2022 року на території Жидачівської територіальної громади.

Також вирішили, що реєстрація та поселення біженців чоловічої статі віком від 18 до 60 років буде проводитися тільки після їх реєстрації у Першому відділі (м. Жидачів) Стрийського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки.

Враховуючи  чисельні  звернення мешканців нашої громади щодо порушення громадського порядку, грубого і зневажливого ставлення зі сторони вимушено переміщених осіб, Рада оборони доручила відділенню поліції, добровольчому формуванню Жидачівської МТГ "Удеч" в межах своїх повноважень рішуче припиняти такі дії.

Також прийнято рішення щодо фінансування потреб оборони громади та ряд інших питань.