ВИДАЧА ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ „ПАКУНОК МАЛЮКА”

Дата: 07.02.2022 16:02

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

„ВИДАЧА ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ „ПАКУНОК МАЛЮКА

Управління соціального захисту населення Стрийської РДА,

відділ №1 (Сколівський), відділ №2 (Жидачівський), відділ №3 (Миколаївський)

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання адміністративних послуг

Місцезнаходження

81700, Львівська обл,Стрийський р-н,м.Жидачів, вул..Шашкевича, 2

Інформація щодо режиму роботи

Прийом та видача документів:

(Пн.-Ср.-Чт.-Пт.) з 08.00 до 17.00 год

(Вт.) з 08.00 до 20.00 год.

(Суб.)з 08.00 до 16.00 год

Перерва на обід з : 13.00 до 14.00 год

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

Тел. (03239) 24-0-00

Електронна пошта:cnapzhydachiv@gmail.com

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Закони України

Закон України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”     від 21.11.1992 № 2811-ХІІ

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Акти центральних органів виконавчої влади

Порядок та умови реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020р. № 744

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для отримання

Народження живонародженої дитини

Перелік необхідних документів

Заява отримувача встановленого зразка із зазначенням реквізитів спеціального рахунка;

довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка?; копія свідоцтва про народження дитини. У разі народження дитини за кордоном та відсутності свідоцтва про народження, виданого органом державної реєстрації актів цивільного стану України, ? копію свідоцтва про народження дитини, виданого компетентним органом іноземної держави та легалізованого в установленому порядку, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України, згоду на обов’язковість якого надано Верховною Радою України, разом з перекладом українською мовою. Вірність перекладу або справжність підпису перекладача засвідчується нотаріально;

копія посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства)/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті громадянина України)

Спосіб подання документів

Заява та документи, необхідні для призначення грошової компенсації вартості “пакунка малюка?, подаються отримувачем суб’єкту надання адміністративної послуги в паперовій чи електронній формі, або в межах надання комплексної послуги „єМалятко” (у разі технічної можливості)

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання

Протягом п’яти робочих днів з дати надходження документів управління соціального захисту населення районної держадміністрації (далі – УСЗН) приймає рішення про надання / відмову в наданні грошової компенсації вартості “пакунка малюка?.

УСЗН на підставі прийнятих рішень про призначення грошової компенсації та даних отримувача щомісяця до 10 числа формує реєстр отримувачів грошової компенсації і подає його Мінсоцполітики.

Мінсоцполітики на підставі отриманих реєстрів отримувачів грошової компенсації формує зведений реєстр.

Мінсоцполітики не пізніше наступного робочого дня передає отримані від УСЗН реєстри отримувачів грошової компенсації уповноваженому банку та протягом семи робочих днів на підставі договору про взаємодію та зведеного реєстру перераховує з рахунка, відкритого в Казначействі, на поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку, кошти грошової компенсації для подальшого їх перерахування на спеціальні рахунки отримувачів.

Перелік підстав для відмови у наданні

Отримувачу може бути відмовлено у наданні грошової компенсації вартості “пакунка малюка? в разі подання пакета документів не в повному обсязі;

подання пакета документів пізніше року з дня народження дитини.

Грошова компенсація не виплачується в разі:

відмови від новонародженої дитини;

відбування матір’ю покарання у місцях позбавлення волі та подальшого перебування новонародженої дитини в будинку дитини при установі виконання покарань;

смерті новонародженої дитини в пологовому будинку;

отримання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Результат надання адміністративної послуги

Призначення грошової компенсації вартості „пакунка малюка? / відмова в призначенні грошової компенсації вартості „пакунка малюка?

Способи отримання відповіді (результату)

Грошову компенсацію можна отримати через уповноважений банк, визначений в установленому порядку.

Про відмову в призначенні допомоги управління соціального захисту населення письмово повідомляє особу, яка звернулася за її призначенням, у пятиденний строк з дня прийняття рішення