З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ (2021)

Дата: 06.12.2021 13:25

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі вітання  з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування! Вітаю із святом представників Жидачівської міської територіальної громади! Висловлюю Вам вдячність за сумлінну та самовіддану працю, за активну громадянську позицію у розбудові нашої громади.

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади та депутатів, а й усіх громадян, наших виборців, які долучаються до вирішення проблемних питань, дбають про зміцнення та успішний розвиток нашої громади. Тож щиро бажаю всім  міцного здоровя, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму  та нових здобутків.

Нехай професійність та досвід, сумлінне ставлення до виконання своїх  обовязків сприяють розбудові та  розвитку нашої громади. Нехай оминають Вас життєві негаразди, а щира людська вдячність та повага будуть нагородою за Вашу працю. Бажаю всім Вам сил і наснаги, впевненості в майбутньому нашої держави, порозуміння та єдності в благородній справі служіння народу України.

Зі святом Вас!

Жидачівський міський голова                         Володимир ЛЕВКО