ВІТАННЯ НАШИМ ВОЇНАМ І ВОЛОНТЕРАМ

Дата: 03.12.2021 11:01

6 грудня в нашій країні відзначають День Збройних Сил України.

Сьогодні, коли триває війна на Сході України й існує загроза нашій державності через агресивні дії нашого північно-східного сусіда, необхідно зміцнювати  обороноздатність країни, дбати про Українське військо та про національно-патріотичне виховання молоді на славних сторінках нашого минулого й на багатьох сучасних прикладах героїзму кращих синів і дочок України, які стали на захист рідної землі.

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. В Україні волонтерський рух набрав поширення в період Революції Гідності й набув важливого значення у підтримці Української армії в перший й найважчий період російської агресії на Сході України.

З нагоди  відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера щиро вітаю всіх наших захисників, рідних і близьких Українських воїнів, наших волонтерів. Бажаю мешканцям Жидачівської міської територіальної громади, насамперед, мирного неба над українською землею. Нехай Бог береже Українських воїнів, які в ці дні мужньо захищають українську землю.

Вічна слава полеглим Героям!

Слава Україні!

Жидачівський міський голова                                          Володимир ЛЕВКО