ПРОЄКТНІ ЗАЯВКИ

Дата: 03.12.2021 10:31
Кількість переглядів: 1943

Жидачівська міська рада в рамках співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), який виконується компанією «DAI Global LLC», проводить підготовку потенційних заявок на конкурс «Швидке покращення публічних послуг» для реалізації проєктів, що сприятимуть швидкому покращенню публічних послуг. Відділ економічного розвитку та інвестицій Жидачівської міської ради планує подати на цей конкурс дві проєктнізавки:

• «Здорова громада - здорова країна». Метою цього проєкту є закупівля медичного обладнання для оновленого приймального відділення КНП «Жидачівська міська лікарня», а саме портативного ультразвукового  апаратувартістю 650 тис.грн, щосприятимепокращенню та прискореннюскринінговихобстежень, сучасномупідходу до лікуваннясерцево-судинноїпатології, органівчеревноїпорожнини, гінекологічнихобстежень , молочної та щитовидноїзалоз, передміхуровоїзалози, неонатологічніобстеженнятощо.

• «Покращення надання адміністративних послуг та їх доступності для жителів Жидачівської міської територіальної громади».Реалізація цього проєкту сприятиме поліпшенню якості надання та спрощення умов отримання адміністративних послуг шляхом оснащення 10  робочих місць(в тому числі і в старостинських округах) Відділу ЦНАП Жидачівської міської ради оргтехнікою(комп’ютер+принтер). Планується, що закупівля дороговартісноїоргтехніки для ЦНАП відбудеться за фінансової  підтримки USAID «Говерла», а капітальний ремонт приміщення,в якому буде встановлено обладнання здійснить Жидачівська міська рада, як негрошовий внесок громади, а також закупить Програмне забезпечення для комп’ютерної техніки.До слова, у Жидачівській громаді утворено 4 старостинські округи, для яких слід забезпечити робочі місця комп’ютерною технікою, щоб жителі сільської місцевості змогли б отримати адміністративну послуги не виїжджаючи за межі свого населеного пункту.