ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕРМЕРСЬКИЙ ФОРУМ

Дата: 19.11.2021 16:20

18 листопада Жидачівський міський голова Володимир Левко, заступник міського голови Микола Хомин, представники відділу економічного розвитку та інвестицій, фермери громади взяли участь у Всеукраїнському фермерському форумі (онлайн) до Дня працівників сільського господарства «Актуальні напрями державної підтримки агросектору».

Більше двох годин тривав відвертий діалог представників владних структур країни із керівниками місцевих громад та фермерами з різних регіонів України про перспективи розвитку аграрного виробництва, про шляхи вирішення актуальних проблемних питань розвитку українського села.

Жидачівський міський голова Володимир Левко спілкувався із фермерами громади, привітав їх із Днем працівників сільського господарства та вручив голові сімейного фермерського господарства «Ожібко» с. Заболотівці Жидачівської МТГ Ожібко Людмилі Миколаївні Грамоту Жидачівської міської ради.

Фермери Жидачівської громади поділилися думками, висловили пропозиції, говорили про актуальні проблемні питання розвитку фермерства. Йшлося про шляхи та напрямки подальшої ефективної взаємодії з метою підтримки розвитку фермерства.