РОБОЧА ЗУСТРІЧ (12.11.2021)

Дата: 15.11.2021 08:58

12 листопада Жидачівський міський голова Володимир Левко ініціював проведення робочої зустрічі із заступником начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрієм Яблонським з обговорення питань проведення  робіт наавтодорозі М-30 Стрий – Ізварине у м. Жидачеві та населених пунктах громади.

Зустріч відбулася безпосередньо на місці проведення робіт з метою обговорення та вирішення  питань,які не було враховано в процесі розробки та погодження проєкто-кошторисної документації виконання робіт із будівництва цієї автомагістралі в межах м. Жидачева та інших населених пунктів громади.

Це стосується, зокрема,влаштування тротуарів по вул. Данила Галицького (промислова зона) та вул. Фабричній в м. Жидачеві та в с. Туради, винос водогону та водовідведення, з’їзди з автотраси у м. Жидачеві, у с. Тейсарові та інших питань завершення будівництва цієї автомагістралі. За підсумками робочої зустрічі визначено підходи до вирішення обговорених питань та терміни виконання робіт.