92 ПАЦІЄНТИ КОВІДНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Дата: 09.11.2021 12:37

За інформацією КНП «Жидачівська міська лікарня», станом на 9 листопада 2021 року, в ковідному відділенні міської лікарні перебуває на лікування 92 пацієнти,з них 24 мешканці населених пунктів Жидачівської міської територіальної громади: Жидачів – 14, Бережниця – 3, Вільхівці – 2, Волиця-Гніздичівська – 1, Пчани – 1,Тейсарів – 1, Заріччя – 1,Млиниська – 1.

На лікуванні також перебуває 31 мешканець інших населених пунктів колишнього Жидачівського району, загалом, із врахуванням пацієнтів Жидачівської МТГ, - 55, з них 8 - Ходорів, 6 -Гніздичів, 3 - Журавно, 3 -Городищенське , 2 - Жирова, 2 -Бориничі, 1 – Городище, 1 – Чорний Острів, 1 – Вибранівка, 1 – Дубравка,  1 – Монастирець, 1 – Лівчиці,  1 – Руда.