ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ (28.10.2021)

Дата: 29.10.2021 11:33

28 жовтня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів засідання виконавчого  комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні виконкому розглянуто питання про поставлення на квартирний облік для покращення житлових умов Татомира Н.Я., про внесення змін до складу Комісії з питань захисту прав дітей, про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав,  про надання дозволу неповнолітній на видачу довіреності для представлення її інтересів.

Розглянуто також питання про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості обєктів будівництва за робочим проектом «Будівництво електромережі кварталу індивідуальної забудови «За лікарнею» в м. Жидачеві, про встановлення тарифу на теплову енергію для ТзОВ «Енергозбереження Львів», що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, про поставлення на позачерговий квартирний облік для покращення житлових умов сімї Кох І. М.