З НАГОДИ 103-Ї РІЧНИЦІ ЗУНР

Дата: 29.10.2021 11:32

103 роки тому, 1 листопада 1918 року, відбулася важлива подія в історії відродження Української Держави – утворення Західно-Української Народної Республіки. Акт проголошення ЗУНР створив передумови для об’єднання всіх українських земель в єдину Українську Державу. Жидачівська урядова управа в той важливий історичний період  була однією з найбільш організованих на території ЗУНР.

Історія ЗУНР – це символ нашого споконвічного прагнення свободи. Вільна Україна завжди була найвищою метою, за яку боролись і вмирали, в яку вірили  її кращі сини і дочки.

З нагоди відзначення 103-ї річниці створення  Західно-Української Народної Республіки щиро вітаю жителів Жидачівської міської територіальної громади. Бажаю мирного неба над українською землею, добра та щастя в кожній родині!

Вічна слава Героям, які полягли за честь і свободу української землі!

Слава Україні!

Жидачівський міський голова