РОБОЧА ПОЇЗДКА В СЕЛО ТЕЙСАРІВ

Дата: 21.10.2021 16:26

21 жовтня Жидачівський міський голова Володимир Левко побував із робочою поїздкою в селі Тейсарів.

Міський голова ознайомився із проблематикою розвитку села, спілкувався із освітянами під час ознайомлення із роботою Тейсарівської гімназії.  В ході спілкування освітяни мали можливість отримати відповіді на запитання, які стосуються фінансування галузі освіти та перспективних напрямків її розвитку.

Жидачівський міський голова Володимир Левко, заступник міського голови Микола Хомин,староста Вільховецького старостинського округу Богдан Матура, заступник начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Богдан Романів взяли участь у громадських слуханнях щодо створення та забезпечення юридичного оформлення  громадських пасовищ на території населених пунктів громади, які відбулися в приміщенні Народного дому с. Тейсарів. Під час спілкування із мешканцями села  було обговорено й інші важливі питання, які стосуються, зокрема,створення поблизу Тейсарівської гімназії футбольного стадіону, спортивного та дитячого майданчика. Мешканці села підтримали ідею створення спортивних майданчиків у парку біля гімназії. Представники громади села отримали відповіді на запитання, які стосувалися вирішення земельних питань, забудови села та його благоустрою, ремонту місцевих доріг, обєктів незавершеного будівництва.

В ході проведення громадських слухань відбувся відвертий діалог із мешканцями села із важливих для них питань. За підсумками проведення громадських слухань його учасники підтримали  започаткування процедури юридичного оформлення громадського пасовища села Тейсарів на 7 урочищах загальною площею близько 68 гектарів.