БОГДАН ГОЗА ЧЕМПІОН ЄВРОПИ

Дата: 04.10.2021 09:15

Важкоатлет Богдан Гоза встановлює новий світовий рекорд та перемагає на континентальному чемпіонаті

19-річний український важкоатлет, майстер спорту України міжнародного класу з Жидачева Богдан Гоза виборов золото на чемпіонаті Європи серед юніорів. У сумі двоборства представник Львівщини підняв 400 кг.

У ривку БогданГоза підняв 190 кг, що стало новим європейським та світовим рекордом серед юніорів. Цікаво, що попередній рекорд також належав Богдану. У поштовху жидачівський важкоатлет підняв 210 кг.

Богдан навчається у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського та Львівській школі вищої спортивної майстерності. Його тренують Андрій та Володимир Гентоші.

Цьогоріч у травні Богдан став віце-чемпіоном світу серед юніорів до 20 років. У 2019 році жидачівський важкоатлет став чемпіоном Європи серед юнаків до 17 років та срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів.

Вітаємо Богдана Гозу, його тренерів Андрія Гентоша та Володимира Гентоша із новим вагомим здобутком,який прославляє Жидачів, Львівщину  й всю Україну.