30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Дата: 29.09.2021 09:07

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

У цей день є особлива нагода подякувати за клопітку працю нашим бібліотекарям, які виховують грамотного читача, навчають його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

У Жидачівській міській територіальній громаді сьогодні приділяється належна увага нашим бібліотечним установам. Нове приміщення нещодавно отримала бібліотека-філія в с. Туради, розпочато оновленняЖидачівської міської публічної бібліотеки, яка у цьому році увійшла до ТОП-10 кращих бібліотек Львівщини. Робота у цьому напрямку продовжується.

Тож щиро вітаю всіх бібліотекарівЖидачівської міської територіальної громади із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаю нових творчих здобутків у праці! Зі святом Вас!

Володимир Левко,

Жидачівський міський голова