A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

30 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 29.09.2021 09:06
Кількість переглядів: 1126

Фото без опису

Цінностей у людському житті може бути чимало – здоров’я, кар’єра, гарне житло, дорогий відпочинок, автомобіль, гроші тощо.  Але з переліченого ніщо не замінить сім’ю та оточення рідних людей. Особливо це відчувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Таким дітям державою надано всі необхідні умови, але, як відомо, тата й маму ніхто не замінить. І по-справжньому щасливими є ті діти, яким випала нагода бути всиновленими або влаштованими на виховання в прийомні сім’ї чи родини опікунів.

 

Уже дванадцятий рік поспіль в Україні 30 вересня відзначають  День усиновлення. Це свято співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, мабуть, не випадково. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.

 

11 родин  у Жидачівській громаді, в яких проживають 14 усиновлених дітей віком до 18 років, роблять по-християнськи благородну, неоціненно важливу справу; 22 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників; 2 дітей з громади знайшли сімейний затишок в дитячому будинку сімейного типу.

 

У Жидачівській громаді функціонує 1 прийомна сім я та 1 дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 6 дітей та 1 повнолітня особа.   Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею.

 

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зичимо всім здоров’я, добра та щастя!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень