ОГОЛОШЕННЯ. КОНКУРС (про відбір суб’єктів оціночної діяльності)

Дата: 28.09.2021 09:33

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради згідно рішення  від 24.09.2021 р. №223 оголошує конкурс про відбір суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна Жидачівської міської територіальної громади, зокрема об’єктів, які, надаються в оренду та приватизовуються у 2021-2022 роках.

Для участі в конкурсі просимо подати такі документи:

• заяву про намір участі у конкурсі;
  • копії установчих документів претендентів, завірені належним чином;
  • копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів (копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача), які працюють у штаті та які будуть залучені до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
  • копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • копію свідоцтва про реєстрацію у державному реєстрі оцінювачів;
  • інформацію про претендента (документ, якій містить відомості про претендента, досвід його роботи, кваліфікацію та особистий досвід роботи оцінювачів, що працюють у його штаті й додатково залучаються ним із незалежної оцінки майна);
  • конкурсні пропозиції претендента.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що в ньому містяться, та відміткою на конверті « На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Конкурсна пропозиція претендента подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості та термінів виконання робіт.

Конкурс відбудеться  12 жовтня 2021 року. об 11:00 год в залі засідань міської ради по вул. Шашкевича, 2 м. Жидачів № 203

Документи та пропозиції подавати до Жидачівської міської ради в термін до 17:00  год. 11 жовтня 2021 року. за адресою 81700 вул. Шашкевича, 2  м. Жидачів Львівська обл.. тел для довідок ( 03239) 31151.