27 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ВИХОВАТЕЛЯ І ВСІХ ДОШКІЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 28.09.2021 09:17

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Жидачівської міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Вихователі ведуть наших дітей стрімкими стежками навколишнього світу, навчають першій азбуці життя, доброті, допомагають відкривати  красу довкілля.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Щиро дякую  всім працівникам дошкільних закладів громади за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, наполегливість і високий професіоналізм. Нехай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю незмінною прихильністю.

Щиро бажаю Вам  міцного здоров’я, добра, щастя та здійснення всіх планів і задумів.

Володимир Левко,

Жидачівський міський голова