ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС (24.09.2021)

Дата: 24.09.2021 16:57

24 вересня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

Розглянуто питання «Щодо встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Жидачівської МТГ».

Директор КНП «Жидачівська міська лікарня» Людмила Яремцьо та завідувач відділення ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Майя Лико інформували про ситуацію із поширенням коронавірусу, на конкретних цифрах і фактах аргументували необхідність активізації проведення вакцинації та дотримання профілактичних протиепідемічних заходів.

Жидачівський міський голова Володимир Левко у виступі на засіданні акцентував увагу на важливості розуміння ситуації та відповідальної роботи кожного на своєму місці з виконання постанови КМУ, рішень державної  та обласної комісій з питань ТЕБ та НС, які стосуються запровадження карантинних обмежень, що передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки,  які почали діяти в Україні з 23 вересня 2021 року.

За результатами розгляду питання порядку денного засідання комісія з питань ТЕБ та НС прийняла протокольне РІШЕННЯ.