A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ВІДОМОСТІ ПРО КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА

Дата: 17.09.2021 17:05
Кількість переглядів: 411

З 11 липня по 10 жовтня 2021 року необхідно подати державному       реєстратору відомості про кінцевого бенефіціарного власника.

Відповідно до ч. 4 розділу X Закону України «Про запобігання та проидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» :юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному цим Законом, та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності..

Таким чином, у період з 11 липня 2021 року по 10 жовтня 2021 року (включно) необхідно подати державному реєстратору документи, передбачені законом, та здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ.

Для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ державному реєстратору необхідно подати:

 • заяву щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) – форма 2 або заяву щодо державної реєстрації юридичної особи громадського формування – форма 4;
 • структуру власності за формою та змістом відповідно до Наказу про структуру власності;
 • витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи нерезидента в країні її місцезнаходження, – у разі коли засновником юридичної особи є юридична особа - нерезидент;
 • нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є КБВ юридичної особи, для фізичної особи - нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, - для фізичної особи - резидента.

Із зразками складання схематичного зображення структури власності можна ознайомитися на офіційному вебсайті Мінфіну у рубриці «Фінансовий моніторинг».

Слід зазначити, що адміністративний збір не буде справлятися у разі подання державному реєстратору інформації про КБВ в законодавчо визначеному обсязі протягом трьох місяців з дня набрання чинності Наказом.

Разом з тим, у разі одночасного внесення інших змін до відомостей Єдиного державного реєстру про юридичну особу чи закінчення тримісячного строку з дня набрання чинності Наказом про структуру власності, адміністративний збір буде справлятися у розмірі, встановленому ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

  Відповідно до п.9 ч.2 ст. 9 Закону № 755 від цього звільнені лише такі формування:

 • політичні партії, їх структурні утворення,
 • профспілки і їх об’єднання та організації,
 • творчі спілки і їх місцеві осередки,
 • організації роботодавців та їх об’єднання,
 • адвокатські об’єднання,
 • релігійні організації,
 • торгово-промислові палати,
 • об’єднання співвласників багатоквартирних будинків,
 • державні органи, органи місцевого самоврядування та їх асоціації, державні та комунальні підприємства, установи, організації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень